Bayuna, kotka Neva Masquerade, hodowla Małe Białe PL

Bayuna, dorosła kotka syberyjska Neva Masquerade do adopcji

Szukamy nowego domu dla Bayuny, koteczki syberyjskiej Neva Masquerade

Koteczka mieszka w naszej hodowli od ponad 5-ciu lat, urodziła się 20.11.2017r. Jest to kotka pohodowlana, po zabiegu kastracji, którą przeszła prawie 3 lata temu.  Macierzyństwo bardzo ją obciążało zarówno fizycznie jak i psychicznie, w związku  z czym postanowiłam, że będzie tylko ciocią dla innych kociąt.

Bardzo chciałam, żeby Bibi mieszkała ze mną na zawsze, ale niestety, z biegiem czasu koteczka czuje się coraz gorzej w towarzystwie pozostałych kotów. 

Bibi jest absolutnie uroczą koteczką, bardzo towarzyską, uwielbia każdą formę komunikacji ze swoim człowiekiem, lubi jak się z nią rozmawia, uwielbia kontakt wzrokowy, dotyk i głaskanie, lubi się bawić, biegać za wędką lub szeleszczącymi piłeczkami. Jest też ogromną pieszczochą, ale nie lubi spać na rękach czy kolanach. Gdyby mogła, to większość dnia spędziłaby leżąc na kanapie i nadstawiając brzuszek do miziania i czesania.

 Bibi ma piękne, gęste i długie futerko, w związku z czym wymaga regularnej pielęgnacji – wyczesywania, co na szczęście bardzo lubi. Trzeba jej również zapewnić stały dostęp do trawki dla kotów i podawać jej pastę odkłaczającą. Do obcinania pazurków jest przyzwyczajona i nie ma z tym problemu. Koteczka bardzo źle znosi podróże samochodem i w ogóle jakikolwiek  pobyt w transporterze,  w związku z czym szukamy opiekunów mieszkających na stałe w Warszawie , nie podróżujących, a jeśli już to takich, którzy zapewnią jej dochodzących opiekunów w jej domu.

Nasze wymagania:

Szukamy doświadczonych opiekunów kochający koty, o ustabilizowanej sytuacji mieszkaniowej i rodzinnej, bez małych dzieci obecnie i w przyszłości, którzy zapewnią Bibi szczęśliwy, spokojny i bezpieczny dom na całe jej życie, pełen miłości, troski, szacunku i zrozumienia jej kocich potrzeb.

Bibi, tak jak każdy kot, wymaga kontaktu nie tylko wieczorem, w związku z czym wykluczany osoby pracujące po 10 godzin dziennie. W domu nie może być innych zwierząt,  psów, kotów, królików, itp.

W mieszkaniu musi być profesjonalnie osiatkowany balkon i zabezpieczone okna – Bibi uwielbia przebywać na balkonie i zdarzało jej się wspinać po siatce zabezpieczającej. W nowym domu na kotkę powinien czekać drapak dla dużych kotów, duża kuweta z wysoką tylną ścianką. Bibi jest kotem niewychodzącym i tak musi pozostać.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego – 510 00 25 00. Nie odpowiadam na sms-y.

 Adopcja płatna, 1000zł

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *