Szukamy najlepszych opiekunów dla naszej Leneczki (Imageblaze Guerlaine).

Szukamy najlepszych opiekunów dla naszej Leneczki (Imageblaze Guerlaine).

Szukamy najlepszych opiekunów dla naszej Leneczki (Imageblaze Guerlaine).

Lenka nie czuje się dobrze w towarzystwie innych kotów i to jest jedyny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na znalezienie jej nowych opiekunów. Chcielibyśmy, żeby ta wesoła, pogodna i ciekawska koteczka miała cudowne i szczęśliwe życie, aby żyła obdarzona miłością i troską. Szukamy dla niej domu w którym będzie traktowana jako członek rodziny … i może trochę po królewsku jak na księżniczkę przystało J

Koteczka czuje się szczęśliwa jeśli człowiek, którego obdarza zaufaniem i przywiązaniem jest tylko dla niej. Uwielbia spanie w  ludzkim łóżku, najlepiej w pobliżu głowy swojego człowieka, mrucząc przy tym cieplutko i rozkosznie, ale jest przy tym również bardzo taktowna i jeśli wyczuje, że w danej chwili nie należy się narzucać to zajmie się swoimi sprawami. Jest bardzo wrażliwa, doskonale wyczuwa nastój opiekuna i potrafi się do niego dostosować.
Szukamy dla niej domu bez małych dzieci. Chcemy również żeby w domu nie było innych kotów ani psów, ponieważ źle znosi ich towarzystwo.

Wymagamy aby nowi  opiekunowie mieli zabezpieczone okna i balkon profesjonalną siatką lub innym trwałym i mocnym materiałem, przeznaczonym do tego typu rozwiązań. Koteczka nie jest kotem wychodzącym.

Lenka urodziła się 24 stycznia 2017r. Uczestniczyła w wystawach WCF i bez problemu uzyskała tytuł Championa, co jest potwierdzone certyfikatem

Koteczka posiada pięciopokoleniowy rodowód, książeczkę zdrowia z wpisanym kompletem aktualnych szczepień, jest również zaczipowana.

Po zawarciu umowy z nowymi opiekunami koteczka zostanie wysterylizowana.

Close Menu